Polska Grupa Meblowa FURINI to zespół młodych i kreatywnych ludzi, dla których prawdziwą pasją jest projektowanie mebli i kreowanie nowoczesnych form wykorzystania przestrzeni. Nasza wizja doskonałego wnętrza to połączenie dynamiki i relaksu, aktywności, a jednocześnie bezkompromisowego komfortu. Nigdy nie ustajemy w poszukiwaniu inspiracji. Współpraca z wieloma designerami oraz wspólne projekty prowadzone z międzynarodowymi partnerami pozwalają nam rozwijać nowe idee i podążać za najnowszymi trendami. Nasze produkty wiele razy zdobywały uznanie na dużych branżowych imprezach targowych.

Nie podążamy jednak wyłącznie za najgorętszymi trendami. Chcemy oferować rozwiązania jak najbliższe użytkownikowi, spełniające jego oczekiwania i pasujące do jego wyjątkowego stylu życia. Stale rozszerzamy paletę dostępnych modeli i rozwiązań, poszukując idealnego balansu pomiędzy luksusem i zmysłowością, a jednocześnie lekkością i odrobiną humoru.

Na sukces naszej marki wpływa nie tylko doskonałe wzornictwo, ale także wyjątkowa jakość. Wszystkie używane przez nas materiały spełniają liczne normy bezpieczeństwa oraz gwarantują długoletnie bezproblemowe użytkowanie. Każdy etap tworzenia nowych produktów od sposobu projektowania, poprzez dobór materiałów, technologię produkcji oraz sposób pakowania jest objęty unikalnym programem utrzymania jakości, zapewniającym pełne bezpieczeństwo naszych wyrobów oraz optymalną logistykę. Aby zapewnić odbiorcom maksymalną satysfakcję z zakupu, stworzyliśmy także elastyczny system reklamacyjny, który choć rzadko bywa potrzebny, sprawia że klienci darzą nasze produkty wyjątkowym zaufaniem.

Duża skala produkcji, wykwalifikowana kadra oraz nowoczesny i wysokowydajny park maszynowy gwarantują dodatkowo dużą elastyczność procesu produkcji i szybkie wdrażanie nowych projektów do realizacji. Dzięki tym atrybutom jesteśmy w stanie sprostać nawet największym wyzwaniom zachowując zawsze nienaganną jakość i terminowość dostaw.

  • Ecopuf
  • Futoyo
  • Pitu Pitu